Sabri Reis Ayda 10 Bin Lira Kazanıyormuş!

Galatasaray’da oynayan futbolcu Sabri Sarıoğlu geçen sezon oynanan Sivassipor- Galatasaray maçı sonrası, bir güvenlik görevlisine tekme attığı iddiasıyla açılan davada talimatla verdiği ifadede aylık gelirinin 10 bin lira olduğunu söyledi.

Sabri Reis Ayda 10 Bin Lira Kazanıyormuş!
Sabri Reis Ayda 10 Bin Lira Kazanıyormuş! Derya Kaya
Bu içerik 1192 kez okundu.

Bakırköy 30. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen davaya avukatıyla birlikte katılan Sabri Sarıoğlu, kimlik tespitinde aylık gelirinin 10 bin lira olduğunu beyan etti.

Sarıoğlu mahkemede yaptığı savunmada; olay tarihinde takımının maçı olduğu için Sivas’ta bulunduğunu, maçın ardından soyunma odasına giderken bir arbede gördüğünü, etrafındakilere olup biteni sorduğunda bir güvenlik görevlisinin takım arkadaşlarından birine sözle hakaret ettiğini ve eliyle ittirdiği söylendiğini, güvenlik görevlisini arkadaşlarının ablukaya aldığını, kendisinin şahsı hiç görmediğini polis memurlarına o güvenlik görevlisini içeriye alırlarsa kargaşanın biteceğini söyleyip soyunma odasına geçtiğini, olaya ilişkin görüntüleri izlerse daha sağlıklı ifade verebileceğini kimseyi darp etmediğini beraatini istediğini söyledi.

Davanın hakimi Gülaser Gökdemir Tekdal, olaya ilişkin CD’nin mahkemeye gönderilmesinin istenmesine, CD geldikten sonra da sanığın avukatına teslimine karar verdi.

Davaya ilişkin Sivas Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede  şüpheli sanıklar Sabri Sarıoğlu ile Yalçın Aydemir’in ‘’basit yaralama’’ suçundan 6 aydan 2 yıla kadar  hapis cezası ile cezalandırılmaları isteniyor. 

Sabri Sarıoğlu Galatasaray Sivasspor Basit Yaralama darp şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500