Saffet Sancaklı İlk kez Konuştu

Eski milli futbolcu ve MHP milletvekili Saffet Sancaklı, eşi Hülya Sancaklı'nın intiharından sonra ilk kez konuştu. Sancaklı, çocuklarla birbirlerine rol yaptıklarını ve her şeyin Hülya hanımı hatırlattığını ifade ettikten sonra intiharın ardından o eve bir daha adım girmediklerini de sözlerine ekledi.

Saffet Sancaklı İlk kez Konuştu
Saffet Sancaklı İlk kez Konuştu Ecem Şenol
Bu içerik 956 kez okundu.

Saffet Sancaklı, Habertürk Gazetesi'nden Kübra Par'ın sorularını yanıtladı.

Sancaklı’nın zor bir yılın ardından toparlanıp toparlanmadığını soran Par’a toparlayamadıklarını söyleyen Sancaklı, Hülya Hanım’ın ilkokul arkadaşı ve mahallenin kızı olduğunu ifade etti Hülya hanımın dünyada intiharı en son yapacak insan olduğunu ve bu işten kurtulmalarının çok zor olduğunu aktardı.

Çocukları Duygu ve Mert’in durumuna dair ise, biraz toparladıklarını ama her şeyin kendilerine Hülya Hanım’ı hatırlattığını ifade etti. Bir çorba içseler “Annem de bu çorbayı çok iyi yapardı, çok severdi” dediklerini ve o eve bir daha hiç girmediklerini ifade eden Sancaklı, Hülya Hanım’la ilgili hayır işleri yaptıklarını ifade etti.

Anayasa görüşmeleri için Ankara’da olduğunu ve oğlu Mert’in de Meclis’te yanımda olduğunu ve Sayın Genel Başkan’la yemek yerken, Mert’e bir veda mesajı geldiğini belirten Sancaklı, telefonda annesiyle epey bir konuştuğunu ve durumu anladığını, kendisinin de hemen ambulansı ve güvenlikleri eve yönlendirdiğini belirtti.

Bu durumu hiç beklemediğini, kendisi milletvekili seçildikten, bir iki ay sonra da kızı Duygu’nun evlendiğini, dizi seyrederken bile aynı koltukta oturan, birbiriyle iyi anlaşan bir aile olduklarını aktaran Sancaklı, bir anda 4 kişinin 2’sinin evden uzaklaştığını ve böyle olunca eşinin psikolojisi biraz bozulduğunu ifade etti.

BU süre zarfında eşini psikoloğa yönlendirdiğini belirten Snacaklı eşinin ilk başta bunu istemediğini ve ardından yardım aldığını ifade etti. Ancak, düşük dozlu antidepresan kullandığını ve o süreçte eşinin çok keyifli olduğunu belirten Sancaklı, bu haberin ardından suçluluk duymadıklarını ama çok yıprandıklarını aktardı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

Saffet Sancaklı Kübra Par Röportaj Açıklama Habertürk Aile Hülya HAnım Çocuklar Duygu Mert Hatırlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500