Sahte Doktor ‘Orgazm Araştırması’ Bahanesiyle…

Hollanda’da 2007 senesinden beri çevresine kendisini doktor diye tanıtan Ron O. ‘orgazm araştırması’ bahanesiyle birçok kadına cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıktı.

Sahte Doktor ‘Orgazm Araştırması’ Bahanesiyle…
Sahte Doktor ‘Orgazm Araştırması’ Bahanesiyle… Meltem Yüksel
Bu içerik 880 kez okundu.

Hollanda’nın güneyinde bulunan Tilburg eyaletinde bir spor salonunda masör olarak çalışan Ron O. 4 yıl boyunca kendisini çevresine doktor olarak tanıttı.

Evine davet ettiği kadınlara, Belçika'nın Flaman kesimindeki Leuven Üniversitesi'nde ‘orgazm araştırması’ yaptığını söyleyen sahte doktor araştırmaya katılanlara 200 Euro vereceğini söyledi.

Bazen kadın hastalarının leğen kemiği ve meme araştırması bahanesiyle kandıran Ron O, cinsel yolla bulaşan hastalık taraması bahanesiyle birçok kadına anal ve vajinal muayene yaptı. Kurbanlardan birinin 2015 senesinde şikayet etmesi üzerine Ron O.'nun doktor olmadığı ortaya çıktı. 12 kadın kendilerine tecavüz ettiğini iddia ederek sahte doktor hakkında suç duyurusunda bulundu.

Savcı, Ron O.'nun 6 yıl hapisle cezalandırılmasını istedi. Fakat mahkeme, tecavüzün hukuki olarak kanıtlanamadığı belirtip, sanığın taciz suçundan 4 yıl hapse mahkum edilmesine hükmetti. Bazı kurbanlar, sahte Doktor Ron O.'yu senelerdir tanıdıklarını belirterek, onu "dost canlısı, iyi biri" olduğunu ve her "tıbbi müdahale" öncesi kendilerinden izin istediğini söylediler.

Hollanda Hekimler Federasyonu Başkanı Rene Heman da, yaşanan olayın sinir bozucu olduğunu insanların hekimlere olan güvenini sarstığı için Ron O.'ya kızgın olduğunu belirtti.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Teksas Katliamında Acı Bilanço

 

 

 

Hollanda Doktor Sahte Doktor Araştırma Kadın Taciz Sağlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500