Samsun'da Fethullah'ın Eli Krizi

Samsun’un merkezinde bulunan“Batı Park” içinde havuza konulan Fethullah Gülen elinin benzeri heykel tartışma konusu olurken şehrin “Doğu Park” adıyla bilinen bölgesindeki bir heykelin kaidesinde de aynı el figüründen olduğu fark edildi.

Samsun'da Fethullah'ın Eli Krizi
Samsun'da Fethullah'ın Eli Krizi Tuğba Önkibar
Bu içerik 879 kez okundu.

Samsun’un merkezinde bulunan “Batı Park” içinde havuza konulan Fethullah Gülen elinin benzeri heykel tartışma konusu olurken şehrin “Doğu Park” adıyla bilinen bölgesindeki bir heykelin kaidesinde de aynı el figüründen olduğu fark edildi.

İzmir’deki Yamanlar Koleji’de bulunan gizli bir odada ortaya çıkan Fettullah Gülen’in birebir el ölçülerinden yapılmış el figürü olay olmuştu.

Örgüte yeni katılanlara bu el figürünün öptürülüp alnına götürülmesinin ardından Gülen’e bağlılık yemini ettirildiği iddia edilmişti.

Alınan bilgilere göre o el figürünün benzerinin AKP’li Samsun Büyükşehir Belediye tarafından şehrin “Batı Park” adıyla bilinen bölgesinde havuz içerisine de konduğu öne sürülmüştü.

“Batı Park”taki Fethullah Gülen’nin olduğu öne sürülen el heykeli tartışmalar yaratırken, bu defa ilin “Doğu Park” adıyla bilinen bölgesinde de bir heykel kaidesinin kenarları aynı el figürünün olduğu fark edildi.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

ABD Uçakları Haşdi Şabi'yi Vurdu: 35 Ölü 25 Yaralı

Samsun Batı Park Fethullah Gülen El Heykel Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500