Sarıklı-Sakallı Polis Memuru Olay Yarattı

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde sakal uzatıp başında sarıkla dolaşan polis memuru Kuraner Erbaş, kılık kıyafet yönetmeliğine aykırı davrandığı gerekçesiyle açığa alındı.

Sarıklı-Sakallı Polis Memuru Olay Yarattı
Sarıklı-Sakallı Polis Memuru Olay Yarattı Başak Tatar
Bu içerik 870 kez okundu.

Çanakkale’de Bayramiç İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Kuraner Erbaş’ın başına sarık takıp cübbe giymesi ve sakallarını uzatması nedeniyle amirleri, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için kontrolünün yapılması amacıyla Çanakkale’ye gönderilmesine karar verdi. Erbaş, kendisinin kullandığı resmi ekip otosuyla görev bahanesiyle Çanakkale’ye gönderildi.

Yolda uzun sakalı ve sarığıyla göze çarpan polis memurunu resmi polis otosunu kullanırken gören bir vatandaş ise 155 Polis İmdat Hattı’nı arayıp ihbarda bulundu. Çanakkale Emniyet Müdürlüğü ekipleri de yolda Erbaş’ın içinde bulunduğu ekip otosunu durdurdu. 

Bayramiç Kaymakamı Ramazan Kendüzler, hakkında bir süre önce soruşturma başlatılan Erbaş’ı açığa alırken, akli dengesinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi için Çanakkale’ye adli kontrole götürüldüğü sırada bu olayın yaşandığını doğruladı.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

TSK'nın Yeni Kadrosu Belli Oldu

 

çanakkale bayramiç polis memuru sakal sarık emniyet müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500