Sedat Peker İçin Birbirlerini Ezdiler

İstanbul Beykoz’da bir açılışa katılan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar izdihama neden oldu.

Sedat Peker İçin Birbirlerini Ezdiler
Sedat Peker İçin Birbirlerini Ezdiler Tuğba Önkibar
Bu içerik 744 kez okundu.

İstanbul Beykoz’da bir açılışa katılan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar izdihama neden oldu. Açılış sonrasında aracı ile ayrılmak üzere olan Peker’e ulaşmaya çalışan vatandaşlar, park halindeki bir aracın üzerine çıktı ve birbirlerini ezdi.

Beyden Deniz Ulaşım Hizmetleri’ne bağlı Beykoz-Yeniköy yolcu vapurlarının akbile geçmesi nedeniyle Beykoz’da bir açılış gerçekleştirildi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışa Sedat Peker de katılınca ilginç görüntüler ortaya çıktı. Açılışın hemen ardından aracına binerek ayrılmaya çalışan Sedat Peker’e, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Aracın camında vatandaşları selamlayan Peker’e ulaşmaya çalışan ve fotoğraf çeken vatandaşlar birbirini ezdi. Bazı vatandaşların Peker’i görmek için bir aracın üzerine çıktığı görüldü. Peker’in bulunduğu araç kalabalığın arasından güçlükle çıkarak uzaklaştı.

Beyden Deniz Ulaşım Hizmetleri ve Turizmin Müdürü Mehmet Türüt, “Beykoz Yeniköy seferlerimizde artık akbil kullanacağız. Bunun yolcu sayımızı da olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyoruz” dedi.

Vatandaşlar da açılışın ardından ilk sefere akbillerini kullanarak ilgi gösterdi.

HABERBOX ÖNERIYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dev Projeye Finansman Çözümü

Sedat Peker Beykoz Yolcu Vapuru Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500