Şenol Güneş'in Talebini Reddettiler

Beşiktaş Yönetimi, Gökhan İnler'in ayrılmasının ardından orta saha isteyen teknik direktör Şenol Güneş'in talebini reddetti.

Şenol Güneş'in Talebini Reddettiler
Şenol Güneş'in Talebini Reddettiler Başak Tatar
Bu içerik 896 kez okundu.

Siyah beyazlı kulübün teknik direktörü Şenol Güneş, ön libero transferi yapılmasını istemesine rağmen yönetim, bu talebi reddetti. Güneş, 10 Temmuz'da düzenlediği basın toplantısında Gökhan İnler'in takımdan ayrılmasının sorun teşkil etmeyeceğini söyleyip orta sahaya takviye yapılmasına gerek duymadığını belirtmişti fakat daha sonrasında fikrini değiştirdiği ortaya çıktı.

Kulüp yöneticileriyle yaptığı görüşmede orta sahaya defansif yönü güçlü bir futbolcu alınması gerektiğini aktaran Güneş’in bu isteği karşısında, şu an böyle bir transferin yapılamayacağı fikrini savundular.

Kadroda İnler gibi son derece kaliteli bir oyuncu olduğuna değinen yönetim, Güneş’in kendisine bu sene de şans vermeyeceğini düşündüğü için gitmek istediğini; bu yüzden yolları ayırdıklarını anlattı. Şu an santrfor, kanat ve stoper alınması gerektiği kaydedilirken bütçenin, ekstra bir oyuncu daha almaya müsait olmadığı; şu aşamada orta sahaya da bir transfer yapılamayacağını öne sürdüler.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yekta Saraç Yeniden YÖK Başkanı
şenol güneş beşiktaş teknik direktör orta saha talep ret yönetim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500