Sevişerek Cihat Yaptı

Aydınlık Gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, kendisi hakkında yıllar önce soruşturma başlatan DGM savcısı Nuh Mete Yüksel’e kurulan kaset tuzağının perde arkasını anlattı.

Sevişerek Cihat Yaptı
Sevişerek Cihat Yaptı Yaren Yalçın
Bu içerik 1892 kez okundu.

Aydınlık Gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, kendisi hakkında yıllar önce soruşturma başlatan DGM savcısı Nuh Mete Yüksel’e kurulan kaset tuzağının perde arkasını anlattı.

“Mehti’nin Darbesi” isimli kitabında FETÖ’nün Savcı Nuh Mete Yüksel’e kurduğu kaset tuzağının perde arkasını anlatan Sabahattin Önkibar, Cemaatçi bir kadının savcı Yüksel’le sevişmeye zorlandığını söyledi.

Önkibar’ın yazısı şöyle:

Nuh Mete Yüksel olayını biliyorsunuz. FETÖ’yle ilgili örgüt davasını açan ilk savcı için Gülen, ‘Yok edin’ emri verdi. O dönemde bunu göze alamadılar ve itibarsızlaştırıp görevinden uzaklaştırmaya karar verdiler.

İşte tam o süreçte Fethullah Gülen, “Şehvet kokan ablalarımızdan birini bu savcıya gönderip, savcının ona meftun olmasını sağlayın” dedi. Avukat ablalardan en alımlısı seçilerek savcıya gönderildi. Namazlı abdestli abla, ne yaptı etti Nuh Mete Bey’i kendisine bağladı. Seksapelitesi yüksek abla birkaç gün sonra müjdeyi verdi; “Hoca efendimize arz edin, Savcı bana meftun oldu.”

Bilgiyi alan Hocaefendi, “Koynuna girsin o sahneler kameraya kaydedilip sonra medyada servis edilsin” talimatı verdi. Mürit abla “Ama zina haram değil mi?” diyerek ilk önce Hocaefendinin emrine itiraz etmiş.

Bunun üzerine Hocaefendi, “Adam öldürmekte haram ama savaşta olursa cihattır. Sizinki de cihat olacak. Ablamıza söyleyin, sevişsin cennette peygamberimize komşu olur” buyurdu.

Sonuç:

Namazlı abdestli abla sevişerek cihat yaptı... Sevişilen evdeki TV’nin içine yerleştirilen kamera her şeyi kaydetti ve bu görüntüler ertesi gün servis edildi. Peşi sıra FETÖ davası, Savcı Nuh Mete Yüksel’in elinden alındı.

sabahattin önkibar mehtinin darbesi nuh mete yüksel fetö fethullah gülen kaset kumpası zina
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500