Sıla Ahmet Kural’dan Şikayetçi Oldu

Sıla, sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisine şiddet uyguladığını öne sürerek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Sıla Ahmet Kural’dan Şikayetçi Oldu
Sıla Ahmet Kural’dan Şikayetçi Oldu Meltem Yüksel
Bu içerik 3325 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Sıla Gençoğlu, fiziksel şiddet gördüğünü iddia ettiği oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu ve mahkemeden Kural'ın 3 ay süresince kendisine yaklaşmamasına yönelik koruma kararı aldırdı.

Adliye önünde basın mensuplarına açıklama yapan Sıla, “İfade vermeye geldim. Ahmet Kural’dan şikayetçiyim” dedi. Sıla’nın avukatı Avuat Rezan Epözdemir ise “Evde yaşanan bir darp, cebir, psikolojik şiddet, hakaret ve tehdit olayı var. Dün itibarıyla koruma kararı çıkardık. Savcılık da Sıla’nın ifadesine başvurdu” dedi.

Sıla’nın savcılığa sunduğu dilekçenin detayları ortaya çıktı. Dileçkede, Ahmet Kural ile gönül birlikteliği yaşadığı, 2018’in Ocak ayında birlikteliğin son bulduğu yine Ekim ayında ise yeniden bir araya gelerek kaldıkları yerden devam kararı aldıkları kaydedildi. Dilekçede, 29 Ekim günü sabaha karşı 04.00’da Ahmet Kural’ın Zekeriyaköy’deki evindeyken, Sıla’nın yoğun alkol alan Kural tarafından ağır fiziki saldırıya uğradığı, darp edilerek yerlerde sürüklendiği, kafasını duvarlara vurduğu ve kül tablasıyla kendisine saldırdığı öne sürüldü.

Sıla’nın can havliyle evden kaçmaya çalışırken Ahmet Kural tarafından sürüklenerek tekrar darp edildiği belirtilerek, Kural’ın, Sıla’nın vücudunun değişik yerlerine, kafasına ve kulağına hunharca ve vahşice saldırıda bulunduğu belirtildi. Dilekçede, Ahmet Kural’ın Sıla’ya uyguladığı şiddetin 45 dakika sürdüğü vurgulandı.

Kural’ın şiddetin yanı sıra Sıla’ya ve ailesine ağır küfürler ettiği ve defalarca, “Seni öldürürüm” dediği öne sürülen dilekçede, Sıla’nın o gün üzerinde bulunan ve şiddet sırasında yırtılan kıyafetleri ile darp sonrası çekilen fotoğrafların da dilekçe ekinde yer aldığı belirtildi. Dilekçede, Sıla’nın korku dolu dakikaların ardından evden çıkabildiği şoförüyle Harbiye’deki evine gittiği, annesinin İzmir’den gelmesinin ardından cesaretini toplayarak darp raporu aldığı ifade edildi.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

MHP’den Melih Gökçek Sürprizi

 

Sıla Ahmet Kural Dayak Şidet Kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’ın FETÖ Soruşturmasında Gelişme
Ali Babacan’ın FETÖ Soruşturmasında Gelişme
Eljif Elmas Piyangosu
Eljif Elmas Piyangosu