Şort Giyen Genç Kadına Saldırının Görüntüleri Çıktı

İstanbul Pendik'te Melisa Sağlam isimli genç kadına bir minibüste Ramazan ayında mini etek giydiği için saldıran Ercan Kızılateş'in saldırı görüntüleri ortaya çıktı.

Şort Giyen Genç Kadına Saldırının Görüntüleri Çıktı
Şort Giyen Genç Kadına Saldırının Görüntüleri Çıktı Ecem Şenol
Bu içerik 605 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Üniversite öğrencisi Melisa Sağlam, geçen çarşamba günü bir AVM’ye gitmek için minibüse bindi. Şort giyen Melisa Sağlam’ın yanına gelen Ercan Kızılateş adlı bir yolcu kıyafetini eleştirerek, Ramazanda böyle giyinilmeyeceğini söyledi. Böyle giyinmeye utanmıyor musun?” diye bağırmaya başlayan saldırgan ardından, ineceği esnada, “Ahlaksız, o…” diyerek Sağlam’ın çenesine yumruk attı.

Kamuoyundaki tepkiler nedeniyle gözaltına alınan ancak daha sonra serbest bırakılan Kızılateş’in saldırı görüntülerine Birgün gazetesi ulaştı. Kızılateş ifadesinde gerçekleştirdiği saldırıyı tahrik oldum diye savunurken, kadınların bu şekilde giyinmesi insanın nefsini tahrik ettiğini söyleye Kızılateş bu ifadelerinin ardından bir de Sağlam’dan şikâyetçi olduğunu belirtmişti.

Ercan Kızılateş isimli saldırganın bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, başsavcının tekrardan gözaltı kararı çıkarıldığı öğrenildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Topbaş Damadı Hakkında İlk Defa Konuştu

İstanbul Pendik Dolmuş Genç Kadın Saldırı Şort Saldırgan Ercan Kızılateş Melisa Sağlam Gözaltı Şikayetçi Başsavcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500