Süleyman Soylu’dan FETÖ’ye Övgü Dolu Sözler

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 2011 yılında cemaatin faaliyetlerini askıya almasını söyleyen MHP lideri Devlet Bahçeli ve CHP’li İsa Gök’e gösterdiği tepkinin videosu ortaya çıktı.

Süleyman Soylu’dan FETÖ’ye Övgü Dolu Sözler
Süleyman Soylu’dan FETÖ’ye Övgü Dolu Sözler Meltem Yüksel
Bu içerik 510 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2011 yılında cemaatin faaliyetlerini askıya alınsın diye söyleyen MHP lideri Devlet Bahçeli ve CHP’li İsa Gök’e gösterdiği tepkinin videosu ortaya çıktı.

Soylu’nun FETÖ elebaşı Fethullah Gülen ve örgütün firari Savcısı Zekeriya Öz’e yönelik övgü dolu sözleri dikkat çekti.

“Bir taraftan Sayın Bahçeli, Fethullah Gülen hakkında diğer taraftan İsa Gök yine Fethullah Gülen ve onunla birlikte hizmette bulunan insanlar hakkında ipe sapa gelmez, bir merkezden yönetildiği apaçık olan açıklamalarda bulunuyorlar. Bunu tesadüf olduğunu bana kimse söylemesin” demişti.

Bakan Soylu Zekeriya Öz hakkında ise; “Türkiye’de 4 yıldan beri hiç kimsenin cesaret edemediği, daha önce cesaret edilip bunu canıyla ödeyen insanlardan sonra bu iş için adım atan bir kişi çıktı ve arkadaşlarıyla beraber çıktı. Bu ülkenin de haksızlık yapan insanlarının haksızlığının yanına kar kalmayacağını, bir tek adam bir işportacının oğlu, ortaya koydu” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Fethullah Gülen MHP CHP Devlet Bahçeli İsa Gök FETÖ Zekeriya Öz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500