Suriyeli Kadın ve Çocuğunu Öldürdüler!

Sakarya’da Suriye uyruklu yedi aylık hamile kadın 10 aylık çocuğu ile kaçırıldı. Ormanlık alana götürülen genç kadın cinsel saldırıya uğradıktan sonra oğlu ile birlikte başları taşla ezilerek öldürüldü. Yakalanan B.K. ile C.K. suçlarını itiraf etti.

Suriyeli Kadın ve Çocuğunu Öldürdüler!
Suriyeli Kadın ve Çocuğunu Öldürdüler! Ecem Şenol
Bu içerik 1112 kez okundu.

Olay, Sakarya'nın Kaynarca Birlik Mahallesi'nde ormanlık alanda meydana geldi. Köylüler, ormanlık alanda öldürülmüş bir kadın ile çocuğun cesetlerini görünce jandarmaya haber verdi. Olay yerine jandarma ve polis ekipleri gelirken, öldürülen kişinin Hatipler Mahallesi'nde oturan ve eşi fabrikada çalışan ismi açıklanmayan Suriye uyruklu hamile kadın ve 10 aylık çocuğu olduğu belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemede hamile kadının cinsel saldırıya uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte başlarına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından anne ve çocuğunun cesetleri Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Yürütülen soruşturmada B.K. ve C.K. yakalandı. Gözaltına alınan B.K. ve C.K.’nin vahşice öldürülen Arrahman’ın eşi ile birlikte aynı tavuk fabrikasında çalıştıkları tespit edilirken, şüphelilerin B.K. ve C.K.’nin birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi.

Şüphelilerin ormanlık alanda tecavüz ettikleri Emani Arrahman’ı başına taşla vurarak öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri ortaya çıktı. B.K. ve C.K. suçlarını itiraf ederken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

ABD'den MİT Tırları İddianamesine Yönelik Açıklama

Sakarya Kaynarca Suriyeli Kadın Çocuk Cinsel Saldırı Ölüm Ceset Adli Tıp İtiraf Suç Kaçırma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500