“Tarih Seni Yargılayacak"

Dün Türkçe ezan söylemleri yüzünden disipline sevk edilen Öztürk Yılmaz, bugün Meclis’te düzenlediği basın toplantısında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na çok sert sözlerle yüklendi.

“Tarih Seni Yargılayacak
“Tarih Seni Yargılayacak Meltem Yüksel
Bu içerik 578 kez okundu.

Katıldığı bir canlı yayın programında “Ezan Türkçe okunsun ben anlayım. Kur’an okunsun. Benim dilim her tarafta konuşulsun” diyen ve bu sözlerinin ardından tartışma konusu olduğu için partisi tarafından disipline sevk edilen CHP Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz zehir zemberek açıklamalarda bulundu,

CHP’li vekil,  “Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Bu CHP’de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir.” İfadelerini kullanarak, lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na da çok sert sözlerle yüklendi.

Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında Kılıçdaroğlu’na, “Arkamda duramadın trollere teslim ettin. İstiyorsun ki çekip gideyim. Sen yönetemiyorsun ben de bir hazırlık içindeyim biliyorsun. Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. Sen beni rakip olarak görüyorsun. Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ahmet Kural İfadeye Çağrıldı

Öztürk Yılmaz CHP Ezan Kemal Kılıçdaroğlu Türkçe Ezan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Günün Özeti
Günün Özeti
15 Temmuz Afiş Tartışması
15 Temmuz Afiş Tartışması