Tarık Akan Hakkında Flaş Gerçek

Ünlü sanatçı Tarık Akan, geçtiğimiz gün kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Akan'ın hastane önünde basın açıklaması yapan abisi Turgut Üregül hakkında olay yaratacak iddialar ortaya çıktı.

Tarık Akan Hakkında Flaş Gerçek
Tarık Akan Hakkında Flaş Gerçek Tuğba Önkibar
Bu içerik 1406 kez okundu.

Tedavi olduğu hastanede geçen gün yaşamını yitiren ve bugün son yolculuğuna uğurlanan Tarık Akan ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Usta oyuncunun abisi Turgut Üregül'ün, vekaletle Akan'dan habersizce mallarını sattığı öne sürüldü.

Abi Turgut Üregül, ölüm haberin aldıktan hemen sonra hastanenin önünde isyan ederek "Cenazeyle ilgili bilgileri bana vermiyorlar, ayıptır. Cenazeyi Nazım Hikmet Kültür Merkezi sahiplenmiş, benden kaçırıyorlar. Açıklama yapan yok, basın burada" demişti. Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül ise  "Biz son anına kadar babamızın yanındaydık. Onun bütün cenaze işlemleriyle ilgileniyoruz. Başka konuşmaları lütfen ciddiye almayın. Onun tek ailesi biziz" demişti. Tüm bu olanların ardından şok eden bir gerçek çıktı.

Tarık Akan'ın, abisi Turgut Üregül yüzünden çok kez başının derde girdiği öğrenildi. Abi Üregül'ün, Tarık Akan'ın vekaletiyle haberi olmadan birçok mal ve arsasını sattığı ve sonrasında da paraları harcadığı öne iddia edildi. Bunlara karşın Tarık Akan'ın, abisine inşaat, çimento gibi çok alanda iş kurduğu fakat Turgut Üregül'ün o işlerde de başarı gösteremediği iddia edildi.

tarık akan turgut üregül barış üregül yeşilçam sanatçı cenaze gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500