Teröre Tepkisiz Kalmadılar

Dün sabah Kayseri Erciyes Üniversitesi yakınlarında gerçekleştirilen ve 14 askerimizin şehit edildiği hain saldırıya fenomen dizi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' oyuncuları da tepkisiz kalmadı.

Teröre Tepkisiz Kalmadılar
Teröre Tepkisiz Kalmadılar Tuğba Önkibar
Bu içerik 10957 kez okundu.

Geçtiğimiz gün sabah saatlerinde Kayseri Erciyes Üniversitesi yakınlarında bombalı bir araç, izne çıkan askerlerin bulunduğu otobüsü hedef alarak infilak etmişti.   

Beşiktaş'ta yaşanan terör saldırısının yaralarını sarmaya çalışırken, Kayseri'den gelen haber Türk Halkının acısını ikiye katladı.

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları da terör konusunda ne denli duyar sahibi olduklarını bir kez daha kanıtladı.

İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Nazım Hikmet'e ait umut dolu birkaç dize paylaştı.

Ailenin dahi çocuğu Alparslan'ı canlandıran Yunus Emre Yıldırımer ise komando fotoğrafı paylaşarak, yorumsuz bir şekilde tepkisini dile getirdi.

Teröre karşı tepkisini asla sakınmayan Oktay Kaynarca da yaşananları ağır bir dille kınamıştı...

Saldırının ardından Kaynarca, Instagram hesabından yorum yapmaya mahal bırakmayacak bir video paylaştı. 


Video mobese kaydından oluşuyor. Kayıtta yoldan geçen iki küçük çocuk ve çocuklardan birinin Türk bayrağını görünce duraksayıp bayrağı öperek alnına koyduğu görülüyor.

Kaynarca, takipçilerini duygulandıran bu paylaşıma şu notu iliştirdi:  "İşte böyle başlıyor ve bitmiyor bitiremiyorlar,bitiremeyecekler...Biz bunu seyrederken gözyaşlarımızı saklıyoruz ama size olan öfkemizi asla..."

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'ı Vekil Yapın

 

 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz edho oktay kaynarca kayseri saldırı terör ozan akbaba yunus emre yıldırımer magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500