Terörist İlan Edildi

ABD Başkanı Donald Trump’ın protesto edildiği Kadınlar Yürüyüşü’ne katılan Madonna’nın sözleri başına dert oldu.

Terörist İlan Edildi
Terörist İlan Edildi Yaren Yalçın
Bu içerik 812 kez okundu.

ABD Başkanı Donald Trump’ın protesto edildiği Kadınlar Yürüyüşü’ne katılan Madonna’nın sözleri başına dert oldu.

Donald Trupm’ın Beyaz Saray’daki ilk gününde Washington’da gerçekleştirilen Kadınlar Yürüyüşü’nde konuşan dünya starı sinirli olduğunu, Beyaz Saray’ı havaya uçurmayı düşündüğünü, fakat bunun hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini, umutsuzluğa kapılmamak gerektiğini söylemiş, Trump destekçileri tarafından terörist ilan edilmişti.

Şair W.H Auden’ın 2. Dünya Savaşı öncesi söylediği ‘Ya birbirimizi sevmeli ya da ölmeliyiz’ sözlerini hatırlatarak, kendisinin sevgiyi seçtiğini belirtmişti.

Gizli Servis Sözcüsü, Madonna’nın Beyaz Saray’ı havaya uçurmayı düşündüğü için hakkında soruşturma yürütüleceğini fakat dava açılıp açılmayacağına başsavcılığın karar vereceğini belirtti.

Sözleri üzerine tepkiler alan Madonna, sosyal medyada açıklamada bulunarak, sözlerinin çarpıtıldığını, kendisinin şiddet yanlısı biri olmadığını, şiddete teşvik etmediğini, insanların konuşmasının içindeki bir cümleyi acımasızca kullanmak yerine sözlerinin hepsini anlamalarının daha önemli olduğunu kaydetmişti.

Söylentilerin ardından Twitter hesabından paylaşımda bulunan Madonna bu kez sadece Trump’a değil Amerikan Gizli Servisi’ne de küfür etti. Dünya starı daha sonra bu paylaşımını kaldırdı.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Lig Bizim İçin Daha Önemli

Madonna ABD ABD Başkanı Donald Trump
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500