THY'den Flaş Açıklama

Türkiye genelinde etkili olan olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı hava trafiğini olumsuz yönde etkiliyor. Meteorolojik koşullar sebebiyle Türk Hava Yolları iç ve dış hatlarda karşılıklı olarak 129 seferini iptal ettiğini duyurdu.

THY'den Flaş Açıklama
THY'den Flaş Açıklama Yaren Yalçın
Bu içerik 1242 kez okundu.

Türkiye genelinde etkili olan olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı hava trafiğini olumsuz yönde etkiliyor. Meteorolojik koşullar sebebiyle Türk Hava Yolları iç ve dış hatlarda karşılıklı olarak 129 seferini iptal ettiğini duyurdu.

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “29-30-31 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen meydanlarında beklenen meteorolojik hadise (kar yağışı-buzlanma-kuvvetli rüzgar) nedeniyle bazı seferlerimiz iptal edilmiştir. Yolcularımızın seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.thy.com adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz” denildi.

Ayrıca olumsuz hava koşulları nedeniyle Onur Havayolları karşılıklı olarak 8 seferini iptal ederken, Atlasglobal Havayolları ise karşılıklı yapması gerek 25 seferini iptal etti.

HABERBOX ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Yurtta Hava Durumu

 
Türk Hava Yolları THY İstanbul Atatürk Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500