TİM Başkanvekili FETÖ'den Gözaltına Alındı

Denizli'deki FETÖ soruşturması kapsamında TİM Başkanvekili Süleyman Kocasert'in de aralarında olduğu 5 işadamı gözaltına alındı.

TİM Başkanvekili FETÖ'den Gözaltına Alındı
TİM Başkanvekili FETÖ'den Gözaltına Alındı Ecem Şenol
Bu içerik 602 kez okundu.

Denizli'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında aralarında Denizli İhracaatçılar Birliği Başkanı ve Türkiye İhracaatçılar Meclisi Başkanvekili Süleyman Kocasert’in de bulunduğu 6 işadamı, polis tarafından ev ve işyerlerinde arama yapılıp, gözaltına alındı.

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, bugün DENİB Başkanı Süleyman Kocasert'in Gerzele Mahallesi'ndeki evine gelerek önce bahçede ardından da evde arama yaptı.

Dün rahatsızlanan Buldan Ticaret Odası Başkanı Halil Baştürkmen'i hastanede ziyaret ederken durumdan haberdar olup evine dönen Kocasert, gözaltına alındı. Polis, 2 saat süren aramanın ardından evden ayrıldı. Kocasert'in sahibi olduğu tekstil ürünleri pazarlama şirketinde de arama yapıldığı öğrenildi. FETÖ/PDY soruşturması kapsamında düzenlenen operasyonda Kocasert'in dışında 5 işadamının daha ev ve işyerlerindeki aramanın ardından gözaltına aldığı bildirildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Kastamonu'da 38 Asker Hastanelik Oldu

Denizli FETö Gözaltı PDY Soruşturma İl Emniyet Müdürü DENİB Süleyman Kocaser TİM Başkanı İş Adamı Polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500