Toplu Taşıma Kullanan Kadınlar Dikkat!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verilen talimatla, İETT ile yolculuk yapan kadınlar, güzergah üzerinde durak dışında istediği herhangi bir noktada inebilecek.

Toplu Taşıma Kullanan Kadınlar Dikkat!
Toplu Taşıma Kullanan Kadınlar Dikkat! Tuğba Önkibar
Bu içerik 2300 kez okundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verilen talimatla, İETT ile yolculuk yapan kadınlar güzergah üzerinde durak dışında istediği herhangi bir noktada inebilecek. Uygulama, bu akşam saat 22.00'dan itibaren başlayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin CHP’li meclis üyesi Esin Hacıalioğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ne sunduğu soru önergesiyle gündeme olan teklif Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından değerlendirmeye alındı. Kadir Topbaş’ın verdiği talimatla uygulamanın bu akşam saat 22.00'dan itibaren başlayacağı öğrenildi. 

Topbaş geçtiğimiz gün yapılan bütçe görüşmelerinde kadınların 22.00’den sonra İETT otobüslerinde güzergah boyunca istedikleri bir noktada inebilmeleri konusuna destek verdiklerini belirterek, “İETT Genel Kurulunda uygun görüldüğü taktirde, buna katıldığımı söylemek isterim” ifadesini kullanmıştı. 

iett ibb toplu taşıma otobüs kadın istanbul kadir topbaş gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Günün Özeti
Günün Özeti
15 Temmuz Afiş Tartışması
15 Temmuz Afiş Tartışması