TRT Erdoğan'a Bunu Kasten mi Yapıyor?

TRT'nin altyazı skandalları devam ediyor. TRT, bu defa da ekranda Erdoğan varken "Hesap ve ceza gününün ne olduğunu sen ne bileceksin" yazısını ekrana ekledi.

TRT Erdoğan'a Bunu Kasten mi Yapıyor?
TRT Erdoğan'a Bunu Kasten mi Yapıyor? Tuğba Önkibar
Bu içerik 2019 kez okundu.

TRT'nin altyazı skandalları devam ediyor. TRT, bu defa da ekranda Erdoğan varken "Hesap ve ceza gününün ne olduğunu sen ne bileceksin" yazısını ekrana ekledi.

Hükümete yakın isimlerin TRT kavgası sürüyor. Son zamanlarda TRT'nin alt yazılarında sürekli hata yapıldığını iddia eden isimler TRT'de "temizlik" yapılmasını talep etmişlerdi.

TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç ise yaptığı açıklamada "Televizyonculuğun en basit işlerinden bir anlık kareyle algı oluşturmaya çalışan haysiyetsizler. Dedikodu spekülasyon iftira ile dümen çeviren ucuz insanlar. Bu döndürmeye çalıştığınız dolabın yeter ki kötü niyet besleyin, yapılamayacağı televizyon yok. Gerizekalılar" şeklinde yanıt vermişti.

TRT’nin altyazıları tartışması karşılıklı hakaretlerle bir sure devam etmiş ve mevzu kapanmıştı.

TRT geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı bir programı yayınladı. Erdoğan ekrana geldiğinde kullanılan altyazı ise çok konuşuldu.

Fatih Tezcan sosyal medya hesabından TRT’nin yeni altyazısını paylaştı ve tepki verdi. 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Adana Şehir Hastanesi İnşaatında Yangın

 

TRT Recep Tayyip Erdoğan Skandal Altyazı Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500