Tuğçe Kazaz Fena Bombaladı

AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve son zamanlarda partiye yönelik eleştirileriyle adından söz ettiren Tuğçe Kazaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tuğçe Kazaz Fena Bombaladı
Tuğçe Kazaz Fena Bombaladı Tuğba Önkibar
Bu içerik 1030 kez okundu.

AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve son zamanlarda partiye yönelik eleştirileriyle adından söz ettiren Tuğçe Kazaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde “AKP’den soğudum” açıklamasıyla gündeme gelen eski model Tuğçe Kazaz eleştirilerine tam gaz devam ediyor.

İşte Kazaz’ın şok edici açıklamaları...

 “AKP’yi futbol takımı sanan ve hiçbir şeyini sorgulamayan sorgulayanları da ötekileştirmeye çalışan bir kitle var. ‘Sen nasıl olur da benim tuttuğum takıma karşı gelirsin’ düşüncesiyle bana karşı da bir saldırı var.

AKP siyasi görüşümün tümüne hitap etmiyor. Fakat benim Türkiye’ye ilişkin ideallerimi ve hedeflerimi sırtlayıp, göğüsleyebilecek gruplara ve halktaki gücü sırtına alan parti de AK Parti. Bu nedenle biz AK Parti'nin yanlışlarını düzeltmeye çalışırsak el ele verip yanlışları bertaraf edersek, yeni bir şey yaratabiliriz şeklinde düşünüyorum. Tabii burada bahsettiğim MHP'de tutunamayanların yapacağı bir model değil.

Öncelikle ben ne AK Parti'ye ne de Cumhurbaşkanı'na karşıyım! Fikir değiştirmiş değilim. Savunduğum görüşün ayakta durabilmesi adına dışarıdan içi yanan ve destekleyen bir insan olarak fark ettiğim yanlışları belirtiyorum sadece. Hepimizin derdi Türkiye'yi büyütmek. Sonuçta Türkiye, Erdoğan'ın Türkiyesi değil. AK Parti'nin Türkiyesi de değil. Türkiye hepimizin Türkiyesi ve bu devletin başında Sayın Recep Tayyip Erdoğan bulunuyor. Onun davası da Türkiye.

Bu gidişattan memnun değilim. Kaostan besleniyoruz. Kadınların yeteri kadar derdini anlatamadığını ve hak ettikleri değeri bulmadıklarını düşünüyorum. Umut vermiyor.”

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Twitter'da Yeni Dönem: 280 Karakter

Tuğçe Kazaz AKP Recep Tayyip Erdoğan Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500