Tuğrul Türkeş MİT Tırları Hakkında Ne Demişti?

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından, herkesin aklına şuanda Başbakan yardımcısı olan Tuğrul Türkeş'in MİT Tırları hakkında söyledikleri geldi.

Tuğrul Türkeş MİT Tırları Hakkında Ne Demişti?
Tuğrul Türkeş MİT Tırları Hakkında Ne Demişti? Ecem Şenol
Bu içerik 955 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bugün CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'na 25 yıl hapis cezası verilen "MİT TIR'ları" konusunda, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in MHP genel başkan yardımcılığı döneminde CNN Türk'te katıldığı programdaki sözleri yeniden gündeme geldi.

Şu an Başbakan Yardımcısı olan ve o dönem MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Tuğrul Türkeş’in MİT TIR’ları konusunda CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın programında yaptığı açıklama yeniden sosyal medyanın gündemine oturdu.

Türkeş o programda TIR meselesine gelindiğinde de, Sayın Başbakan da Sayın Cumhurbaşkanı da meydan meydan gezip onların Türkmenlere gittiğini söylediğini ve bu konuda taraf tutmanın MHP’ye yakışmayacağını ifade etmişti. Türkeş, burada kendilerini izleyenlerin huzurunda yemin ettiğini vallahi ve billahi o silahların Türkmenlere gitmediğini üzerine bastıra bastıra söylemişti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

''Kıdem Tazminatı Caiz Değildir''

Enis Berberoğlu Tuğrul Türkeş Başbakan CHP Milletvekili Program Başbakan Yardımcısı MİT Tırları Türkmen CNN Türk Canlı Yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500