Turcoin’in Arkasından Saadet Zinciri Çıktı

Son zamanlarda oldukça talep gören kripto paralara karşı dün “Bitcoin’e karşı Turcoin geliyor” sloganıyla bir proje gündeme gelmişti. Fakat para biriminin arkasında olan şirketler ise kafaları karıştırdı.

Turcoin’in Arkasından Saadet Zinciri Çıktı
Turcoin’in Arkasından Saadet Zinciri Çıktı Meltem Yüksel
Bu içerik 803 kez okundu.

Bitcoin ile ünlenen kripto para birimlerinin yerlisini üretme konusunda birçok firma yatırım yapıyor. Ancak dün lanse edilen Turcoin ise kafaları karıştırdı. "Bitcoin'e rakip Turcoin" ismiyle sunulan para biriminin arkasında Anafis ve Hipper adlı şirketler çıktı.  

Hipper, bin 500 TL'lik yatırıma aylık 250 TL kazanç vaat ediyor. Yıllık kazanç olarak da 2 bin 920-3 bin 285 TL arasında bir kazanç verileceği belirtildi. Anafis Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sadun Kaya'nın ve Hipper A.Ş. kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olarak geçen Muhammed Satıroğlu'nun ortak olduğu firma adres olarak Kocaeli, Eskişehir ve Bursa'yı gösteriyor.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre firmada çalışan isimler ise bir hayli dikkat çekici. Saadet zinciri sisteminin sahibi Nilfa şirketinde sistemi tanıtan ve müşteri toplayan Ömer Doğan'ın Hipper'de çalıştığı öğrenildi.

Doğan, firmada çalıştığını doğrularken istediği yerde çalışabileceğini Nilfa kapandığı için buraya geçtiğini söyledi. Ankara'da yaşayan Doğan'ın, internet sitesinde cep telefonunu yayınlayarak, muhteşem kazanç planı vaatleriyle para topladığı da dikkati çekti. Sitedeki yazıda, "Ankara'dan arkadaşlarla yüz yüze görüşülecek ve bayilik verilecektir. Bayilik için acele ediniz" ifadesi yer alıyor. Doğan, Turcoin'in üreticisi Anafis'in yıllık nasıl 5 milyar dolar gibi astronomik bir ciro yaptığı sorusuna ise "Online bilgisayar oyunları satıyor. Kazancı buradan" şeklinde cevap verdi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ve Cenk İmzayı Atıyor

Turcoin Bitcoin Kripto Para Nilfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500