Türkiye Gündemi

12 Ağustos Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 860 kez okundu.

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Zonguldak ve Bartın'da DSİ tesisleri toplu temel atma törenine katılacak. Eroğlu daha sonra orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve ORKÖY kredi sertifikaları dağıtım merasimine katılacak, Valilik ve AK Parti il başkanlıklarına ziyarette bulunacak.

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya ile Doğanyol ve Pütürge ilçelerinde çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunacak.

- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, basın toplantısı gereçkleştirecek.

- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Armutlu'da kaymakamlığı ve belediyeyi ziyaret edecek, pazar yeri ve sosyal tesislerin açılışı ile kapalı balıkçı barınağı temel atma törenine gidecek.

- Suriye iç savaşındaki gelişmeler izleniyor.

- Katar ile bazı Arap ülkeleri arasında yaşanan kriz takip ediliyor.

- Şebnem Ferah, "BKM Açıkhava'da 2017" etkinlikleri kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde konser verecek.

- Levent Yüksel ve Mirkelam, Küçükçiftlik Bahçe'de sahneye çıkacak.

- Ortadoğulu sanatçıların eserlerinden oluşan "Kavşak" sergisi, Kelimat Sanat Galerisinde sanatseverlerle bir araya gelecek.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Cumhuriyet Gazetesi Nuray Mert'in İşine Son Verdi

Türkiye Gündemi 12 Ağustos Türkiye Gündemi 12 Ağustos 2017 Gündem 12 Ağustos 2017 Türkiye Gündemi Gündem Türkiye Gündem Haberleri Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500