Türkiye Gündemi

14 Ağustos Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 684 kez okundu.

- Başbakan Binali Yıldırım, partisinin genel merkezinde Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına katılacak. Başbakan Sincan Harikalar Diyarı'nda AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü törenine katılacak.

- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına başkanlık edecek. Erdoğan sonrasında AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü törenine katılacak.

- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu, memur ve memur emeklilerinin maaşlarına 2018 ve 2019 yıllarında yapılacak artışın belirleneceği 4. dönem toplu görüşmeleri kapsamında, kamu işveren ve kamu görevlileri sendikaları heyetleriyle bir araya gelecek.

- Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 2023 Vizyonu Doğrultusunda Türkiye'nin Yetişmiş İnsan Gücü Ülke-Bölge Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Çalışmaları ve Değerlendirme Toplantısı'na iştirak edecek.

- Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliğinde basın açıklamasına katılacak. Tüfenkçi,  Sri Lanka Uluslararası - Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Sujeewa Senasınghe ve beraberindeki heyeti makamında kabul edecek.

- Türkiye İstatistik Kurumu, temmuz ayına ilişkin Tarım Ürünleri Üretici Fiyat Endeksini açıklayacak.

- Suriye iç savaşındaki gelişmeler izleniyor.

- Katar ile bazı Arap ülkeleri arasında yaşanan kriz takip ediliyor.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Başbakan Yıldırım'dan Bayram Tatili Açıklaması

 

 

Türkiye Gündemi 14 Ağustos Türkiye Gündemi 14 Ağustos 2017 Gündem 14 Ağustos 2017 Türkiye Gündem 14 Ağustos 2017 Haberleri Gündem Türkiye Gündem Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500