Türkiye Gündemi

17 Ağustos Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 551 kez okundu.

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İngiltere'nin Avrupa ve Amerika'dan Sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan ile bir araya gelecek.

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulunacak. Bakan Eroğlu,  DSİ tesisleri toplu temel atma ve orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve ORKÖY kredi sertifikaları dağıtım törenine iştirak edecek.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, çeşitli ziyaretler gerçekleştirrecek. Özlü, Mali Sanayi ve Kalkınma Bakanı Muhammed Ali el-İbrahim ile bir araya gelecek.

- TCMB, haziran ayı uluslararası yatırım pozisyonu ile haftalık para-banka ve menkul kıymet istatistiklerini açıklayacak.

- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, İngiltere'nin Avrupa ve Amerika'dan Sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan ile görüşecek. İkili daha sonra ortak basın toplantısı yapacak.

- Suriye iç savaşındaki gelişmeler takip ediliyor.

- Katar ile bazı Arap ülkeleri arasında yaşanan kriz izleniyor.

- Marmara Depremi'nin 18. yılı

- Merkez üssü Kocaeli'nin Gölcük ilçesi olan 7,4 büyüklüğündeki 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nde hayatını kaybdenler, depremin meydana geldiği saatte anılacak.

- Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gereçkleştireceği basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

- 23. Saraybosna Film Festivali ilgiyl takip ediliyor.

- Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali kapsamında Uygur Sanat Tiyatrosu "Akizadeler-Bir Tatlı Huzur" isimli oyunla Özgürlük Parkı Sahnesi'nde izleyiciyle buluşuyor.

- Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Sinan Erdem Spor Salonu'nda AA Spor Masası'nın davetlisi olacak.

- UEFA Avrupa Ligi play-off turunda ilk mücadeleler yapılacak.

- Fenerbahçe, Makedonya'nın Vardar takımıyla deplasmanda karşılaşacak.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İstanbul Şehidi Gözyaşları İçinde Uğurlandı

Türkiye Gündemi 17 Ağustos Türkiye Gündemi 17 Ağustos 2017 Türkiye Gündemi Gündem Gündem Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500