Türkiye Gündemi

11 Kasım Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 390 kez okundu.

- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fatih Belediyesi Kültürel Mirası İhya Restorasyon Projeleri Tanıtım Programı'na katılacak.

- CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Gürsu OSB Başkanlığını ziyaret ettikten sonra, muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu Nilüfer Belediyesi tesis açılışı ve Mudanya Belediyesi temel atma törenleri ile Tarım Çalıştayı'na katılacak.

- Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve TOKİ işbirliğiyle yaptırılan 834 konutun kura çekimi ile Halep'e yardım malzemesi taşıyan 10 tırın uğurlanması törenlerine katılacak.

- Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk için Derik ilçesinde okutulacak mevlide, Mehmet Ayaydın İlk ve Ortaokulu ile şehit kaymakamın adını taşıyan Anadolu lisesinin açılış törenlerine katılacak.

- Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti merkez ilçe kongresine katılacak, Valilik ve Belediyeyi ziyaret edecek, yapımı planlanan hastane inşaatında incelemede bulunacak.

- Demircan, Mersin ve Adana şehir hastanelerini ziyaret edecek.

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, partisinin il başkanlığını ziyaret edecek, Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Kongresi'ne iştirak edecek.

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Gönül Adımları programına katılacak, AK Parti teşkilatını, Patnos Belediyesini, Bayan Futbol Takımı ve Kız Kayak Takımı'nı, şehit ailelerini, gazileri ve esnafı ziyaret edecek.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Valilikteki İPA Projesi İmza Protokolü Töreni'ne, AK Parti Besni ve Gölbaşı ilçe kongrelerine katılacak, OSB'yi ziyaret ederek KOSGEB il binasını açacak ve TPAO Sosyal Tesisleri'nde iş adamlarıyla bir araya gelecek.

- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Erzincan AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulunacak.

- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gebze-Halkalı banliyö hatlarında incelemede bulunacak ve basın toplantısı yapacak.

- AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek ve "Opportunities and Challenges In The Middle East" başlıklı Helsinki Politika Forumu'nun açılış oturumunda konuma yapacak.

- ABD Başkanı Donald Trump Vietnam'da Asya Pasifik Ekonomik İşbirliği (APEC) Liderler Toplantısı'na katılacak ve başkent Hanoi'de resmi temaslarda bulunacak.

- ABD ile Türkiye arasında vize işlemleri konusunda yaşanan gelişmeler izleniyor.

- Suudi Arabistan'daki görevden almalar ve tutuklamalar ile ilgili gelişmeler takip ediliyor.

- Lübnan Başbakanı Saad Hariri'nin istifasının ardından gelişmeler izleniyor.

- Yemen'de yaşanan gelişmeler takip ediliyor.

- Suriye'deki iç savaşındaki gelişmeler izleniyor.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

CHP’nin Meclis Başkan Adayı Belli Oldu

 

 

 

 

 

 

Türkiye Gündemi 11 Kasım Gündem 11 Kasım Türkiye Gündemi 11 Kasım 2017 Gündem 11 Kasım 2017 Türkiye Gündemi Gündem Gündem Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500