Türkiye Gündemi

18 Kasım Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 459 kez okundu.

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Emek Bürolarınca düzenlenecek "Taşeron İşçilik Çalıştayı"na iştirak edecek.

- Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Din Görevlileriyle Buluşma" toplantısına katılacak.

- Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, AK Parti Pazaryolu ve İspir 6. Olağan İlçe Kongrelerine iştirak edecek.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Belediye Kültür Merkezi'ndeki "Annem Varsa Ben de Varım" kitap okuma proje tanıtımı ile eğitim tesislerinin açılış törenlerine katılıp çeşitli ziyaretlerde bulunacak.

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çekmeköy Bağlantı Yolu Kavşağı'nda İstanbul Kuzey Marmara Otoyolu Ağaçlandırma Merasimi'ne katılacak.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ataköşk Otel'de, Bilişim Teknoloji ve Medya Hukuku Paneli'ne iştirak edecek.

- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, TÜRKONFED 21. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'ne katılacak.

- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Çiçeklerin Özü Kadın Kooperatifleri'ni ziyaret edecek, Tarım Sektörü Değerlendirme Toplantısı'na katılacak.

-Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Battalgazi Esnaf Odası üyeleriyle kahvaltıda bir araya gelecek, Malatya Gar Yaya Alt Geçidi açılışına katıldıktan sonra, Malatya Müftülüğü Hafızlık Merasimi programına ve Kale Belediyesi Sosyal Tesis Binası Temel Atma Töreni'ne gidecek.

- Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Üniversitesi Akademik Yılı ile Yukarı Kırzı Şehit Kadınlar Anıtı ve Kaleardı Şehir Parkı açılış programlarına katılacak, yapımı devam eden projelerde incelemelerde bulunacak.

- Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 9. Halifax Uluslararası Güvenlik Forumu'nda konuşma yapacak.

- Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik de foruma katılacak.

- Lübnan Başbakanı Saad Hariri'nin istifasının ardından gelişmeler takip ediliyor.

- Yemen'deki çatışmalar izleniyor.

- Suriye iç savaşındaki gelişmeler takip ediliyor.

- Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, UNESCO Uluslararası Hoşgörü Günü etkinlikleri dolayısıyla Türkiye İş Kadınları Derneğince düzenlenen "Tarihten Bize En Güzel Miras: Barış ve Hoşgörü" toplantısına iştirak edecek.

- Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu 5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali'nin "Masterclass" programında "Lost", "Prison Break" gibi dizilerin yönetmeni Bobby Roth yer alacak.

- Festival kapsamında, Boşnak yönetmen Aida Begic'in son filmi "Bırakma Beni" gösterilecek, sinemaseverler yönetmen Begic ile söyleşi yapacak.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Atatürk Düşmanı Şeyhülislamın İsmi Okula Verildi

Türkiye Gündemi 18 Kasım Türkiye Gündemi 18 Kasım 2017 Türkiye Gündemi 18 Kasım 2017 Gündem Haberleri Gündem Haberleri Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500