Türkiye Gündemi

25 Kasım Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 437 kez okundu.

- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, muvazzaf astsubay adaylarının mezuniyet töreni ve AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak.

- Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye Yeniden: Mezun Buluşması"na katılacak.

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, turizm toplantısına katılacak. Kılıçdaroğlu Türkiye Şehit Dul ve Yetimleri Derneği şubesini ziyaret ettikten sonra muhtarlarla buluşacak ve Muratpaşa Belediyesi toplu açılış törenine iştirak edecek.

- Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Zeliha Akpınar Camisi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesinin temel atma törenlerine katılacak.

- Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Büyükşehir ve Şehitkamil belediyelerinin bazı tesislerinin açılış töreni ile AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısına katılacak.

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Doğanşehir, Kale ve Yazıhan ilçelerinde parti teşkilatını ziyaret ederek programlara iştirak edecek.

- Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, ziyaretlerde bulunacak. Tüfenkçi daha sonra fabrika açılış törenine katılacak, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri ve iş adamları ile toplantı yapacak.

- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ani Antik Kenti'ni, Ebul Hasan-ı Harakani Türbesi'ni, Valiliği ve AK Parti teşkilatını ziyaret ettikten sonra Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi açılış törenine ve Kars Turizm Toplantısına iştirak edecek.

- Yemen'de yaşanan çatışmalar takip ediliyor.

- Suriye iç savaşındaki gelişmeler izleniyor.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Reza Zarrab Davasında Sıcak Gelişme

Türkiye Gündemi 25 Kasım Türkiye Gündemi 25 Kasım 2017 Türkiye Gündemi Gündem Gündem Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500