Türkiye Gündemi

2 Aralık Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 366 kez okundu.

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tarım-Narenciye Çalıştayı, muhtarlar toplantısı ile Mezitli Belediyesi toplu temel atma ve açılış törenine katılacak, kanaat önderleri ile bir araya gelecek.

- Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Valilik, Büyükşehir Belediyesi ile AK Parti İl Başkanlığını, TÜYAP Fuar Merkezi Endüstri Zirvesi ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarını ziyaret edecek. Bakan Özlü, Gökmen Uzay Havacılık ve Eğitim Merkezi inşaatı ile Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemede bulunacak ve ziyaretler gerçekleştirecek.

- Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Çevre ve Şehircilik İl, Tapu ve Kadastro Bölge ile İlbank Bölge Müdürlüklerinin personeliyle kahvaltı yapacak. Özhaseki daha sonra Tapu ve Kadastro Bölge ile İŞKUR İl Müdürlüklerinin yeni hizmet binalarının temel atma törenine, diI okulları açılışına iştirak edecek.

- AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, partisinin Kars ve Iğdır il kongresine gidecek.

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, partisinin Elbistan ve Dulkadiroğlu ilçe kongrelerine katılacak.

- MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, TASAV tarafından düzenlenecek "Doğumunun 100. Yıl Dönümünde Lider Türkiye İçin Alparslan Türkeş Vizyonu" konulu panele katılacak.

- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Çal ve Güney ilçe kongrelerine iştirak edecek.

- Yemen'de yaşanan çatışmalar izleniyor.

- Suriye iç savaşındaki gelişmeler izleniyor.

- Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Türkiye'deki tüm koruma kurulları üyelerinin katılımıyla düzenlenecek olan Koruma Kurulları Koordinasyon Toplantısına katılacak.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

Türkiye Gündemi 2 Aralık Türkiye Gündemi 2 Aralık 2017 Türkiye Gündemi Gündem Gündem Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500