Türkiye Gündemi

9 Aralık Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Türkiye Gündemi
Türkiye Gündemi Meltem Yüksel
Bu içerik 559 kez okundu.

- TBMM Başkanı Kahraman Kırgızistan'da

- İsmail Kahraman, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliğinde onuruna düzenlenecek kahvaltıya katılacak, Ahıska Türkleri'nin temsilcileriyle bir araya gelecek ve temaslarını tamamlayarak yurda dönecek.

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir Belediyesini ziyaret edecek.

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Vodafone Vakfı 7-14 Yaş Arası Kodlama Eğitimi ve 26 Ağustos Tabiat Parkı Yöre Ürünleri Satış Üniteleri ve Sosyal Tesisleri temel atma törenine katılacak.

- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, basın toplantısı yapacak. Belediye başkanları toplantısına katılacak olan Bahçeli, Alanya Belediyesi Belediye Sarayı temel atma töreni ve açılışlara daha sonra Güneş Enerji Santralinde incelemede bulunacak.

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Evden Okula Haydi Anneler Spora yürüyüşü ve çorba dağıtımına, "Sosyal Politikalarda Gönül Adımları -Kocaeli'yi Dinliyoruz" programına, Büyükşehir Belediyesi pazar yeri temel atma törenine katılacak, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ettikten sonra, engelliler ve şehit aileleriyle bir araya gelecek.

- Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, OSB'de, "OSB'ler Üst Kurulu Akdeniz Bölge Toplantısı"na, Hilton Oteli'nde Mersin İş Dünyası Başarı Ödülleri Töreni'ne katılacak. Elvan daha sonra Akdeniz AK Parti teşkilatını ziyaret edecek, Liva Otel'de AKSEV'in 20. kuruluş yılı ve Divan Otel'de Türk-Arap Ülkeleri İşadamları Derneğinin kuruluş yılı programlarına iştirak edecek.

- Türkiye-Avrupa Birliği Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadı'nı oluşturan TOBB, Türk-İş, TİSK, TESK, TZOB, Hak-İş, Memur-Sen ve Türkiye KAMU-SEN tarafından, TOBB İkiz Kuleler'de ortak basın toplantısı yapılacak.

- ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıma kararının ardından gelişmeler takip ediliyor.

- Yemen'de yaşanan çatışmalar takip ediliyor.

- Suriye iç savaşındaki gelişmeler izleniyor.

- Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Prof. Dr. Sebahattin Zaim'in 10. ölüm yılı dolayısıyla düzenlenen anma programına, Dünya Seyahat Acentaları Birlikleri Federasyonu İstanbul Global Ofisi açılışına, "500. Yılında Mukaddes Emanetler ve Yavuz Sultan Selim Sergisi"ne, "Motif Vakfı Halkbilim Ödülleri" törenine katılacak.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

CHP’den ‘AKP-FETÖ Kardeşliği’ Broşürü

 

Türkiye Gündemi 9 Aralık Türkiye Gündemi Gündem Gündem Haberleri 9 Aralık 2017 Gündem 9 Aralık 2017 Gündem Haberleri 9 Aralık 2017 Türkiye Gündem Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500