Twitter Trump’ın Hesabını Kapattı

ABD Başkanı Donald Trump’ın sosyal medya hesabı yanlışlıkla 11 dakikalığına Twitter tarafından kapatıldı. Dev sosyal platform konuyla ilgili bir hayli ilginç açıklamada bulundu.

Twitter Trump’ın Hesabını Kapattı
Twitter Trump’ın Hesabını Kapattı Meltem Yüksel
Bu içerik 565 kez okundu.

Twitter'da bir çalışan yanlışlıkla ABD Başkanı Donald Trump'ın kullandığı kişisel sosyal medya hesabını 11 dakikalığına kapattı. Twitter'dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, hesabın yanlışlıkla kapatıldığını belirtildi.

Daha sonra yeni bir açıklama daha yapan sosyal medya ağı işteki son günü olan bir çalışanları tarafından ABD Başkanının hesabının kapatıldığını iddia etti. Başkan Trump'ın kullandığı @realDonaldTrump isimli hesabı Washington saatiyle 19.00 civarında ulaşıma kapatıldı. Yaklaşık 42 milyon takipçisi bulunan Trump'ın sayfasını ziyaret etmek isteyen kullanıcılar, kapalı olduğu süre içinde "Üzgünüz, böyle bir sayfa yok." mesajıyla karşılaştı.

Twitter'dan, şirketin resmi hesabı aracılığıyla konu hakkında yapılan açıklamada ise;

"Bugün bir Twitter çalışanından kaynaklanan bir sebeple @realDonaldTrump hesabı yanlışlıkla kapatıldı. Hesap 11 dakikalığına kapalı kaldı ve daha sonra ise yeniden aktif hale geçti. Konu hakkında soruşturma yapmaya devam ediyoruz ve böyle bir durumla karşılaşmamak adına gerekli adımları atıyoruz” dendi.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

AKP’li Başkan Kendi Kendini Överken Yakalandı

ABD Donald Trump Twitter Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500