istanbul escort

UBER Şoförlerinden Tepki

Uber sürücüleri Sütlüce'deki AKP İstanbul İl Başkanlığı'na gelerek AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a tepki gösterdi.

UBER Şoförlerinden Tepki
UBER Şoförlerinden Tepki Meltem Yüksel
Bu içerik 256 kez okundu.

AKP İl Başkanlığı binasından çıkan Binali Yıldırım, araç sahibi ve sürücülerin şikayetlerini dinledi. Sürücüler, Uber'in bugün 12,00 itibariyle sistemini kapatacağını belirtirken bir sürücü, "Bayram üstü bu yapılır mı? Benim evde 2 yaşında ikiz bebeklerim var. Bayramlarını geçirecekler ve ben bayramlık alamayacak durumdayım şu anda. Bu bize hak mı? Bu kadar insana hak mı?" dedi.

Daha önce Uberciler ve taksiciler arasındaki bazı kavgalara değinerek, şu anda Uber'i en çok taksi esnafının kullandığını söyleyen sürücülerden biri, "Bize korsan diyen taksiler, şu anda Uber yapıyor hepsi. Bunların hepsi Uber'ci taksi. Şu anda çağırsak sarı taksi gelecek başkanım" şeklinde konuştu.

Sürücülerin milli yazılım taleplerini de dikkatle dinleyen Yıldırım, "Siz aranızda 3 arkadaş belirleyin. Bir hazırlık yapın getirin. Arkadaşlar Uber var yok, önemli değil. Ama siz bana lazımsınız. Biz bu şehirde yaşıyoruz. Sevincimiz de ortak, üzüntümüz de ortak. Yanınıza iki kişi daha alın, çalışmanızı yapın gelin, konuşalım. Biz, size çözüm üretmek zorundayız" ifadelerini kullandı.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Huawei’ye Bir Darbe de Microsoft’tan

 

 

UBER AKP İstanbul Binali Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu