UEFA'dan Fenerbahçe'ye Mektup

Fenerbahçe, UEFA'dan Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazanımıyla ilgili mektup aldığını açıkladı.

UEFA'dan Fenerbahçe'ye Mektup
UEFA'dan Fenerbahçe'ye Mektup Ecem Şenol
Bu içerik 2193 kez okundu.

Fenerbahçe'ye UEFA'dan mektup geldi.  Süper Lig'i 3. sırada bitirerek Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazanan Sarı lacivertli kulübe UEFA'dan gelen yazıda kulübün, 2017-2018 futbol sezonunda UEFA Avrupa Ligi'ne katılımıyla ilgili tüm kriterleri yerine getirdiği ve turnuvada oynamaya hak kazandığı UEFA tarafından resmen bildirildiği ifade edildi.

UEFA'dan kulübe 19 Haziran 2017 tarihinde tebliğ edilen bilgilendirme yazısında, kulübün UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 futbol sezonuna ait düzenlemeleri eksiksiz bir şekilde karşıladığının ifade edildiği, turnuvada bulunmasında hiçbir sıkıntı olmadığı dile getirildi.

UEFA'dan gönderilen kabul metninde, UEFA Avrupa Ligi'ne katılım için gerekli tüm belgelerin dikkatli bir şekilde incelendikten sonra UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 Talimatı’nın Paragraf 4.01'de yer alan tüm kriterlerin yerine getirildiğinin kabul edildiği ifade edildi.

Mektupta, kulübün 2017-2018 sezonu için UEFA Avrupa Ligi'nde yer almasının kabul edildiği de memnuniyetle bildirilerek, başarılı bir sezon dilediler.

 

HABERBOX ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Fenerbahçe Sol Bek'inden Vazgeçmedi

UEFA Fenerbahçe Mektup Açıklama Spor Avrupa Ligi Kulüp Tebliğ Sarı Lacivertli Kulüp Belge Kabul Metni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500