Ünlü Aktör, Trump'a Hakaret Yağdırdı

Dünyaca ünlü aktör Robert de Niro, Cumhuriyetçi aday Donald Trump'a sert çıktı.

Ünlü Aktör, Trump'a Hakaret Yağdırdı
Ünlü Aktör, Trump'a Hakaret Yağdırdı Tuğba Önkibar
Bu içerik 1086 kez okundu.

Dünyaca ünlü aktör Robert de Niro, ABD’deki seçime yönelik insanları oy vermeye teşvik eden “Geleceğin için oy kullan”  #VoteYourFuture kampanyası çerçevesinde paylaşılan Vice Exclusives görüntülerinde Cumhuriyetçi aday Donald Trump’a ilişkin oldukça sert hakaretlerde bulundu. Trump'a "domuz", "aptal" ve "köpek" diyen Robert de Niro Donal Trump'ın suratının ortasına yumruk atmak istediğini söyledi.

Ünlü Aktör Robert de Niro'nun videodaki söyledikleri şu şekilde:

“Söylemek isterim ki, o tamamen bir aptal. Resmen bir zibidi, o bir domuz, o bir köpek. Neyden bahsettiğinin farkında olmayan bir aptal, kendi çapında dümenler çeviren saçma sapan bir artist. Ödevlerini yerine getirmiyor, umursamıyor, toplumla alay ettiğini düşünüyor. Vergilerini dahi ödemiyor. O apaçık bir aptal.


İnsanların onun suratına nasıl yumruk atmak istediği hakkında mı konuşuluyor. Pekala, onun suratının ortasına yumruk atmak istiyorum. Bu ülkenin bu aptal, mankafanın olduğu yere gelmesine müsade edilebilecek durumda olması beni sinirlendiriyor.


O bizim başkanlık yapmasını istediğimiz kişi mi? Hiç sanmıyorum. Bu ülkenin geleceğine önem veriyorum ve Donald Trump gibi bir aptalla yanlış yöne doğru gitmesinden inanılmaz endişeliyim. Yalnızca geleceğinizi ve çocuklarınızın geleceğini önemsiyorsanız bunun için oy kullanın.”

donald trump robert de niro hakaret abd oy gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500