Ünlü Youtuber’a Tokat Gibi Cevap

İngiltere’de yaşayan gezi ve güzellik videoları çekerek binlerce takipçisi olan Elle Darby, bir otele bedava konaklama isteği yapınca hiç beklemediği bir cevapla karşılaştı.

Ünlü Youtuber’a Tokat Gibi Cevap
Ünlü Youtuber’a Tokat Gibi Cevap Meltem Yüksel
Bu içerik 1680 kez okundu.

İngiltere’de yaşayan gezi ve güzellik videoları çekerek binlerce takipçisi olan Elle Darby, bir otele bedava konaklama isteği yapınca hiç beklemediği bir cevapla karşılaştı.

Darby, 5 gecelik bir otel konaklamasını bedavaya getirmek için otele bir e-posta gönderdi. Otelin reklamını yapması ve konaklamadan yaşadığı memnuniyeti takipçileriyle paylaşması karşılığında, kendisi ve erkek arkadaşı için sevgililer günü için 5 gecelik ücretsiz bir tatil talep eden youtuber, hiç beklemediği bir cevapla karşılaştı.

Otele mail atan genç kadın mailinde geçtiğimiz sene Florida'da yer alan Universal Orlando ile bu şekilde bir anlaşma yaptığını ve iki tarafın da durumdan memnun ayrıldığını belirtti. Son olarak otelden cevap beklediğini belirten bir notla da e-postasını sonlandırdı.

 Fakat Elle Darby’e lüks otelden gelen cevap ise;

."Attığınız bedava konaklama postası için teşekkürler. Öz benliğine saygı ve haysiyet gerektirmese de, böyle bir posta atmak cesaret ister. Size burada video karşılığında ücretsiz kalma izni verirsek sizinle ilgilenecek personelin parasını kim verecek? Bu arada şanslıyız ki Facebok sayfamızda 186 bin, Instagram'da 32 bin ve Twitter'dan 12 bin takipçimiz var. Ama şükürler olsun ki milyonlarca yıl bile geçse kimseden beleş bir şeyler istemem. Gelecekte tavsiyem odur ki, herkes nasıl ödeme yapıyorsa lütfen siz de öyle yapın. Böylece kendinize olan saygınızı göstermiş ve daha az utandırıcı bir şey yapmış olursunuz.

Saygılarımızla.

Not: Cevabımız, hayır." şeklinde oldu.

Cevap ise otelin sosyal medya hesabı üzerinden isim kapatılarak paylaşıldı. Fakat dikkatli takipçiler kişinin hemen Elle Darby olduğunu anladı ve işini menfaatleri için kullanmakla suçladılar.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hulusi Akar’dan YPG Açıklaması

 

 

İngiltere Video Youtube Youtuber Elle Darby
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500