Vatandaş Yolu Kapattı: Trafik Felç

İstanbul'da trafiğin kilit noktalarından Levent Büyükdere Caddesi'nde saatlerdir bekledikleri otobüsün gelmemesi üzerine vatandaş yolu trafiğe kapattı.

Vatandaş Yolu Kapattı: Trafik Felç
Vatandaş Yolu Kapattı: Trafik Felç Tuğba Önkibar
Bu içerik 1231 kez okundu.

İstanbul'da trafiğin kilit noktalarından Levent Büyükdere Caddesi'nde saatlerdir bekledikleri otobüsün gelmemesi üzerine vatandaş yolu trafiğe kapattı. İstanbul'un en işlek caddesi Büyükdere'de gerçekleştirilen eylem İstanbul trafiğini felç etti.

Levent'te bulunan Büyükdere Caddesi'nde otobüs bekleyen kişiler belediye otobüslerinin bir türlü durağa gelmemesi üzerine caddeyi kilitledi.

İstanbul'un en işlek caddelerinde gerçekleştirilen eylem sebebiyle trafik kilitlendi. Arabasında hastası olduğunu söyleyen bir kişi, vatandaşlardan yolu açmalarını rica etti.

Halk, büyükşehir belediyesine tepki göstererek, belediyenin daha fazla otobüs koyması gerektiğini, evlerine gidemedikleri söyledi.

Eylemin ardından olay yerine gelen güvenlik ekipleri vatandaşları yoldan çekti. Vatandaşlar ise otobüslerin gelmemesi durumunda yolu tekrar kapatacaklarını söyledi.

 

 

istanbul levent büyükdere caddesi trafik gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500