Veliefendi Hipodromu'nda Operasyon

Veliefendi Hipodromu'nda çok sayıda polisin katılımıyla operasyon düzenleniyor. Polis, hipodroma giriş ve çıkışları kapattı.

Veliefendi Hipodromu'nda Operasyon
Veliefendi Hipodromu'nda Operasyon Ecem Şenol
Bu içerik 1312 kez okundu.

Veliefendi Hipodromu'nda, çok sayıda polis ekibinin katılımıyla operasyon gerçekleştirilirken, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı bazı şubeler ile ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, sabah erken saatlerde Veliefendi Hipodromu'na geldi.

Havacılık Şube Müdürlüğüne bağlı polis helikopterinin de katıldığı operasyon sürüyor. Çok sayıda ekibin katıldığı operasyona çevik kuvvet ve özel harekât timleri de destek verdi. Hipodromun çevresinde güvenlik önlemi alan ekipler giriş çıkışları kapattı. Daha sonra ahırlar da dâhil birçok yerde arama yapıldı. Operasyonun içeriğiyle ilgili polis bilgi vermedi.

Türkiye Jokey Kulübü, operasyonla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada bu sabah İstanbul Veliefendi Hipodromu’nun pansiyon bölgesinde kişilere yönelik, narkotik ve asayiş ekipleriyle geniş çaplı bir inceleme yapıldığı ve Türkiye Jokey Kulübü olarak, emniyetin zaman zaman gerçekleştirdiği bu tarz uygulamaları sonuna kadar destekledikleri belirtildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

3 Kız Çocuğunun Tacizcisine İyi Hal İndirimi Uygulandı

Veliefendi hipodrımu Operasyon Emniyet Güçleri Polis Türkiye Jokey Kulübü Narkotik Asayiş Açıklama Destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500