Veysel Amca Gözaltına Alındı

Uzun süredir Çağlayan metrobüs durağında oğlu için tek kişilik eylem yapan Veysel Kılıç gözaltına alındı.

Veysel Amca Gözaltına Alındı
Veysel Amca Gözaltına Alındı Ecem Şenol
Bu içerik 685 kez okundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte 25 gün boyunca Adalet Yürüyüşü’nde yürüyen Kılıç'ın OHAL kapsamında eylem yapmasının yasak olduğu için alındığı ancak hiçbir işlem yapılmadan serbest bırakıldığı öğrenildi.

Uzun süredir Çağlayan metrobüs durağında oğlu için tek kişilik eylem yapan ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Adalet Yürüyüşü’ne katılan Veysel Kılıç’ın gözaltına alındığı ve Kılıç'ın OHAL kapsamında eylem yapmasının yasak olduğu için alındığı ancak hiçbir işlem yapılmadan serbest bırakıldığı öğrenildi.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında tutuklanan Hava Harp Okulu öğrencisi oğlu Selahattin Kılıç için her gün Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi metrobüs köprüsü üstünde nöbet tutan Veysel Kılıç bugün gözaltına alındı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte 25 gün boyunca yürüyen Kılıç’ın, yürüyüşün tamamlanmasının ardından adliye önündeki nöbetine devam ettiği sırada, saat 12.00 sıralarında eylemini sonlandıran Veysel Kılıç’ın polisler tarafından Çağlayan Adliyesi içindeki polis karakoluna götürüldüğü bilgisi paylaşıldı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Katar'dan Bol Sıfırlı Açıklama

Veysel Kılıç Adalet Yürüyüşü Çağlayan Eylemi Gözaltı Adalet Mitingi Kemal Kılıçdaroğlu Emniyet OHAL Yasak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500