Volkan Demirel'den Ozan Tufan Açıklaması

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, Topuk Yaylası tesislerinde açıklamalarda bulundu. Demirel, Ozan Tufan'ın transferine yönelik de çarpıcı mesajlar verdi.

Volkan Demirel'den Ozan Tufan Açıklaması
Volkan Demirel'den Ozan Tufan Açıklaması Ecem Şenol
Bu içerik 1195 kez okundu.

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, yeni sezon öncesi kamp çalışmaları kapsamında bulunduğu açıklamalarda Demirel, Ozan Tufan'ın transferine yönelik de gündem olacak mesajlar verdi. Bir takımda 3-4 kaleci olması gerektiğini o yüzden kaleci transferinin gayet normal olduğunu belirten Demirel, gelecek arkadaşla rekabete gireceklerinin de altını çizdi. Yedek kalmayı sorun etmeyeceğini, kendisinin oynayıp oynamayacağının çok önemli olmadığını ifade eden Demirel, yeter ki Fenerbahçe başarılı olsun açıklamasında bulundu.

Aykut Hoca'dan sonra gelen isimlerin, Aykut Hoca'nın oturttuğu sistemden dolayı başarılı olduklarının altını çizen Demirel, Ersun Hoca döneminden bahsettiğini aktardı. Ozan Tufan'ı desteklediğini çünkü bazı şeyleri anlayamadığını, doğru şeyleri yapmaya çalışırken yanlış şeyler yaptığını belirttikten sonra Ozan'a inandığını ve değerlerin kıymetini bilmediklerini hemen yerin dibine itme mantığını yanlış bulduğunu aktardı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

AKP'li Başkan Yardımcısı Orhan Mercan Hayatını Kaybetti

Volkan Demirel Ozan Tufan Açıklama Fenerbahçe Futbolcu Kaleci Ersun Yanal Aykut Kocaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500