Whatsapp Hesabınız Elden Gidebilir

Dünyanın en çok indirilen ve 1,5 milyarı aşkın insan tarafından kullanılan WhatsApp’ın da güvenlik duvarı kaldırılabilecek. Google Play'de ve AppStore'da yayınlanan bir uygulamayla kişiye özel birçok verinin elde edebileceği WhatsApp hesaplarının saniyeler içinde çalınabileceği ve mesajların kopyalanabileceği ortaya çıktı.

Whatsapp Hesabınız Elden Gidebilir
Whatsapp Hesabınız Elden Gidebilir Başak Tatar
Bu içerik 4709 kez okundu.

Herkesin en özel alanlarından biri olarak bilinen ve dünyada milyarlarca insan tarafından kullanılan WhatsApp ’ta güvenliği tehlikeye atarak mesajların tümünü farklı telefonlara geçiren ve diğer telefonlardan aktif olarak mesaj atılmasına izin veren bir uygulama ortaya çıktı.

Google Play'de ve AppStore'da yayınlanan WhatsWeb For Whatscan adlı uygulamaya göre yalnızca birkaç saniyeliğine telefonunuzu eline geçiren birinin, tüm WhatsApp mesajlarınızı kopyalayabileceği tespit edildi.Hem Android hem de IOS cihazlar üzerinde kullanılabilen uygulamayla mesajların kopyalanma işlemi sonrasında WhatsApp mesajlarınızı diğer telefona kaptırmanızın yanı sıra WhatsApp’ınızdan mesaj atma ve gelen mesajların tümünü okuma gibi yetkilerin de diğer telefona geçeceği belirlendi.

WhatsApp Web uygulaması üzerinden çalışan bu programın, masaüstü bilgisayar üzerinde oturum açmışsınız gibi işlediği; WhatsApp verilerinizi tekrar sadece kendinizde görünür hale getirmek için WhatsApp Web’e tıklayarak tüm bilgisayarlardan çıkış yap demeniz gerektiği öğrenildi.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bodrum'da Korkutan Yangın

 

whatsapp uygulama webwhatsapp google play app store mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500