Yandaş Medyadan Hürriyet'e Kayyum Kampanyası

Türkiye Gazetesi tarafından sosyal medyada "Hürriyet'e kayyum" atanmasıyla ilgili kampanya başlatıldı.

Yandaş Medyadan Hürriyet'e Kayyum Kampanyası
Yandaş Medyadan Hürriyet'e Kayyum Kampanyası Ecem Şenol
Bu içerik 622 kez okundu.

TGRT Haber ve İhlas haber ajansı tarafından da desteklenen kampanyada Türkiye Gazetesi yazarları Aydın Doğan ve Hürriyetti hedef alan yazılar kaleme aldı.

Türkiye Gazetesi yazarlarından Nuri Elibol, Batuhan Yaşar ve Cem Küçük'ün yazıları gazetenin internet sitesinde "1990’lı yıllar çoktan geride kaldı Aydın Bey…" başlığı altında verildi. Yazıların ana konusunu ise  “Hürriyet’e hala kayyum atanmaması” oluşturdu.

Nuri Elibol, yazısında 28 Şubat’ın aktörleriyle 17-25 Aralık’ı, Gezi kalkışmasını planlayanların aynı kişiler olduğunu savundu. Bu aktörlerden birinin FETÖ elebaşı diğerinin ise Aydın Doğan olduğunu ifade eden Elibol, Haziran 2013’te açılan 28 Şubat davasında tutuklu sanık olmadığını ve kesinlikle bu davanın yeniden görülmesi gerektiğini aktardı.

Batuhan Yaşar ise Takvim yaprakları 25 Kasım 1997’yi gösterdiğinde meydana gelen FETÖ liderinin, Aydın Doğan’ı ziyarete gittiğini, Aydın Bey’in de FETÖ’yü Milliyet gazetesinin kapısında karşıladığını ve itinayla ağırladığını belirterek Doğan’ın, “Bize düşen bir şey var mı? Bir emriniz var mı?” diye sorduğuna değindi.

Cem Küçük'ün yazısında ise devlet karar verdiği an Hürriyet gazetesine kayyum atanması ve Doğan Holding’in ‘Boydak’ların durumuna düşmesi sadece bir dakikalık iş olduğu belirtilerek hedef gösterildi. Adaletin geciktirilmesi de asla doğru olmadığını ifade eden Cem Küçük, çünkü adaletin devlet kavramının temeli olduğunu söyleyerek oldukça manidar bir ifade kulland.

Kampanya, sosyal medyada "#HürriyeteKayyum" etiketi ile paylaşılırken ilgili paylaşımlar İhlas Haber Ajansı tarafından da resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kemer'de Korkutan Yangın!

 

Yandaş Medya TGRT Haber Türkiye Gazetesi Yazar Cem Küçük Batuhan Yaşar Nuri Elibol Aydın Doğan Kampanya Hürriyet Kayyum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500