Yeni Dizi İçin İmaj Değiştiriyor

'İçerde' dizisinin sevilen oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin yeni bir projeye başlayacağı öne sürüldü.

Yeni Dizi İçin İmaj Değiştiriyor
Yeni Dizi İçin İmaj Değiştiriyor Nilay Işık
Bu içerik 24832 kez okundu.

Reyting listelerini alt üst eden 'İçerde' dizisindeki 'Mert' karakterine hayat veren ve sergilediği oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplayan Aras Bulut İynemli'nin yeni bir projeye başlayacağı iddia edildi.

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı 'Şehzade Bayezid' ve Hazal Kaya ile başrollerini paylaştığı 'Maral' dizisinde hayat verdiği 'Sarp Altan' karakteri ile herkesin beğenisini kazanan İynemli, 'İçerde' dizisinin ardından yeni bir projeye soyundu.

Kulislerden elde edilen haberler doğrultusunda; 80'li yıllara damgasını vuran 'Charles İş Başında' isimli dizinin Türkiye uyarlamasında genç oyuncunun oynayacağı öne sürüldü. Yapım şirketiyle henüz bir mutabakata varılmasa da İynemli'nin bu projeye sıcak baktığı ve dizi için imajında değişikliğe gideceği öğrenildi.

 

 

HABERBOX-ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İşte Galatasaray'ın Yeni Hocası

 

İçerde İçerde Dizisi İçerde Konusu İçerde Yeni Bölüm İçerde Fragman İçerde Oyuncuları İçerde Mert İçerde Sarp İçerde Melek Aras Bulut İynemli Aras Bulut İynemli Sevgilisi Aras Bulut İynemli Yeni Proje Aras Bulut İynemli İmaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500