Yeni Yıl’a İstanbul’da Girmek İsteyenler Dikkat!

31 Aralık yılbaşı gecesi İstanbul'da sadece Şişli Belediyesi'nin konser organizasyonu yaparken, Beşiktaş Belediyesi bu yıl herhangi bir etkinlik düzenlememe kararı aldı. Kadıköy Belediyesi de yeni yılı, 31 Aralık yerine 3 Ocak'ta kutlayacak.

Yeni Yıl’a İstanbul’da Girmek İsteyenler Dikkat!
Yeni Yıl’a İstanbul’da Girmek İsteyenler Dikkat! Meltem Yüksel
Bu içerik 451 kez okundu.

Yeni yıl kutlamalarının merkezi haline gelen Taksim Meydanı’nda bu sene kutlamalar yapılmayacak. İBB, 2010’dan beri Taksim Meydanı’nda herhangi bir organizasyon yapmama kararı aldı.

İstanbul’da her 31 Aralık gecesi Taksim’in dışında Şişli Belediyesi’ne bağlı Nişantaşı ile Beşiktaş ve Kadıköy’de de yılbaşına özel organizasyonlar yapılıyordu. Ancak Beşiktaş Belediyesi bu yıl yılbaşı etkinliği düzenlemeyeceğini açıkladı.

Şişli Belediyesi de Nişantaşı yerine kutlamaların adresi olarak Cevahir Alışveriş Merkezi’nin önünü seçti. Kadıköy Belediyesi de kutlamaları 31 Aralık’tan 3 Ocak 2018’e kaydırdı. Şişli Belediyesi bu yıl yeni yılı Cevahir Alışveriş Merkezi’nin önünde düzenlediği Hayko Cepkin ve Yüksek Sadakat konseriyle karşılayacak. Saat 18.00’de DJ performansı ile başlayacak etkinlik, yeni yılın ilk saatlerine kadar devam edecek.

Kadıköy Belediyesi ise bu sene yılbaşı etkinliğini 3 Ocak’ta Seda Bağcan konseriyle Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirmeye karar verdi. Yeni yılın ilk günlerinde gerçekleştirilecek olan etkinliğe ücretsiz bir şekilde herkes katılabilecek.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Canan Karatay’dan Gluten Uyarısı

İstanbul Yeni Yıl Yılbaşı Yılbaşı Kutlaması Beşiktaş Kadıköy Taksim Meydanı Şişli Şişli Belediyesi Hayko Cepkin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’ın FETÖ Soruşturmasında Gelişme
Ali Babacan’ın FETÖ Soruşturmasında Gelişme
Eljif Elmas Piyangosu
Eljif Elmas Piyangosu