Yılın Aşk Bombası Eşkıya'nın Meryem'inden Geldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rol arkadaşı Oktay Kaynarca il bir birliktelik yaşayan Deniz Çakır'ın ayrılığın ardından Serdar Bilgili ile birlikte olduğu öğrenildi.

Yılın Aşk Bombası Eşkıya'nın Meryem'inden Geldi
Yılın Aşk Bombası Eşkıya'nın Meryem'inden Geldi Ecem Şenol
Bu içerik 13028 kez okundu.

Deniz Çakır ile Beşiktaş'ın eski başkanı Serdar Bilgili'nin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Geçtiğimiz akşam yemek yerken yakalanan ikilinin görüntü vermek istemediği de dikkatlerden kaçmadı.

Magazin kulislerinde yeni bir aşk dedikodusu dolaşmaya başladı.  'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin Meryem’i Deniz Çakır ile Beşiktaş'ın eski başkanı Serdar Bilgili'nin birlikte olduğu iddia edildi.

Önceki akşam Tepebaşı'ndaki Soho House'da olan Eşkıya’nın Meryem’i Deniz Çakır’ın yemeğine daha sonra Serdar Bilgili’nin de katıldığı öğrenildi.İddiaya göre; birlikte yemek yiyip, eğlenen ikiliden Serdar Bilgili’nin çıkışta fotoğraflarının çekilmesini engellediği ve ikilinin arasındaki yakınlığın kulüpte eğlenen herkesin dikkatini çektiği duyudldu.

Bu buluşmanın ardından ise çiftin birkaç haftadır birlikte olduğu söylenirken, Serdar Bilgili ve Deniz Çakır'ın bu aşk iddiası için ilerleyen günlerde nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Milli Görüşten Yeni Parti Sinyali

Deniz Çakır Serdar Bilgili Aşk Soho House Akşam Yemeği Eğlence Basın İlişki Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükmdar Olmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500