Yılın En 'Hayırsever'i Sedat Peker

Her yıl geleneksel olarak Milliyet Gazetesi tarafından düzenlenen Şehrin En İyileri Ödül Töreni’nde bu yıl "En hayırsever iş adamı" kategorisinde ödülün sahibi Sedat Peker oldu.

Yılın En 'Hayırsever'i Sedat Peker
Yılın En 'Hayırsever'i Sedat Peker Meltem Yüksel
Bu içerik 1067 kez okundu.

Milliyet Gazetesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Şehrin En İyileri Ödül Töreni'nde bu yıl mekan, otel, yeme-içme, işletmeci, marka sahibi, iş adamı, şef ve alış veriş merkezlerinin de yer aldığı  50 farklı kategoride ödüller verildi. Bu sene en çok merak edilen “En hayırsever iş adamı” kategorisindeki ödülün sahibi ise organize suç örgütü lideri olmaktan bir süre cezaevinde kalan Sedat Peker oldu. Peker ödülünü usta sanatçı Selda Alkor’un elinden aldı.

Son olarak Barış Akademisyenleri’ne ve başkanlık referandumunda “Hayır” diyenlere yönelik tehdit eden açıklamalarıyla gündeme gelen Sedat Peker’in bu ödülü alması sosyal medyada büyük tepki çekti.

Akademisyenlere yönelik söylemlerinde oluk oluk kan akıtacağız ifadelerini kullanan Peker, Avrupa'da “Hayır” mitingi yapanları da terörist ilan etmişti.  Avrupa Birliği ülkelerini de uyararak, “Hayata korkusuzca bakanlar ölümden de korkmazlar öğretisiyle yetişen neslimizin Avrupa'nın her noktasında Gezi olaylarından çok daha beter olan şeyleri nasıl yapabileceğimizi, o gün geldiği zaman tam olarak öğrenecekler” şeklinde tehdit içerikli ifadeler kullanmıştı.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Futbolda Rekor Ceza: 37 Yıl Men

Sedat Peker Ödül Milliyet Selda Alkor Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500