Zülal T.’yi Kılıçla Öldüren Cani Tutuklandı

İzmir’de üniversite öğrencisi Günhan Ö., gece barda tanışıp evine götürdüğü 21 yaşındaki Ege Üniversitesi öğrencisi Zülal T.’yi, kılıçla katletmişti. Polisi arayıp kendisini ihbar eden ve evinin yakınındaki parkta otururken yakalanan öğrenci çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Zülal T.’yi Kılıçla Öldüren Cani Tutuklandı
Zülal T.’yi Kılıçla Öldüren Cani Tutuklandı Meltem Yüksel
Bu içerik 839 kez okundu.

İzmir’de üniversite öğrencisi Günhan Ö., gece barda tanışıp evine götürdüğü 21 yaşındaki Ege Üniversitesi öğrencisi Zülal T.’yi, kılıçla katletmişti. Polisi arayıp kendisini ihbar eden ve evinin yakınındaki parkta otururken yakalanmıştı.

İki üniversiteli gencin barda başlayan gece eğlencesi, ölümle bitti. Olay İzmir Bornova’da meydana geldi. İddiaya göre, özel bir üniversitede Grafik Tasarım Bölümü’nde okuyan 26 yaşındaki Günhan Ö., gece eğlenmek için gittiği barda Ege Üniversite Edebiyat Fakültesi öğrencisi 21 yaşındaki Zülal T. ile tanıştı. Barda birlikte alkol alan iki genç, daha sonra eğlenceye Günhan Ö.’nün evinde devam etmek için mekandan ayrıldı.

Fakat bir süre sonra ikili arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Günhan Ö., evdeki küçük bir kılıçla Zülal T.’yi boğazından ve omzundan ağır yaraladı. Aşırı kan kaybeden genç kız olay yerinde hayatını kaybetti. Daha sonra Günhan Ö., kısa süre sonra polisi arayarak cinayet işlediğini söyledi. Evinde bulunamayan öğrenci parkta otururken polis tarafından bulunmuştu. Adliyeye sevk edilen cani katil çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

İzmir Üniversite Öğrenci Bar Katil Cinayet Kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500